Łukasz Jarzembowski
bogactwo, prywata, życie i twórczość ;-)

Podsumowanie staroroczne

Opublikowano dnia Sunday, 31 December 2006 przez Łukasz Jarzembowski

W tym roku na prawdę sporo się wydarzyło w moim życiu… powiedzmy “zawodowym” ;-)

Przede wszystkim udowodniłem innym i - co najważniejsze - sobie, że w internecie na prawdę można zarobić. Każdego miesiąca realizowałem plan z nawiązką. Czasami były to kwoty rzędu 1/2 - 3/4 zarobków, jakie miałbym pracując na etacie - i to bez wychodzenia z domu :-)

Oto krótkie podsumowanie serwisów, które w tym roku stworzyłem:

  • Blog ChceBycBogaty.pl - od tego zacząłem. W ciągu roku pojawiło się na nim około 60 artykułów. Zdaję sobie sprawę, że to trochę mało jak na weblog’a, ale wolę działać niż mówić…
  • Agencja PKO Inteligo - serwis promujący konto Inteligo i - o czym nadal niewiele ludzi wie - bezpłatne wypłaty gotówki w agencjach banku PKO BP.
  • Wydział Elektrotechniki i Automatyki - przy okazji wykonałem serwis dla wydziału na którym studiuję.
  • Hosting Marzeń - gdy zobaczyłem ofertę Dreamhost‘u i zostałem ich zadowolonym klientem nie mogłem nie podzielić się tą informacją z innymi Webmasterami - uczyniłem to właśnie przez ten serwis.
  • Sudoku do druku - mój najnowszy serwis przeznaczony jest dla wielbicieli łamigłówek sudoku. Serwis praktycznie dopiero dzisiaj oficjalnie wystartował, więc nie mam na razie co o nim pisać.

A co Ty zrobiłeś w tym roku?

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Podsumowanie staroroczne"

    No related posts

Jeden komentarz do “Podsumowanie staroroczne”

  1. The Secret napisał:

    ja stworzylem vortal http://thesecret.hend.pl

Skomentuj